Podczas targów wędkarskich Rybomania, które odbyły się w Poznaniu odbyło się losowanie uczestników na zawody Karpiarze Martynce, które odbędą się w dniach 4-7.08.2016 na łowisku Nekielka. Poniżej publikujemy materiał wideo z przebiegu losowania.

LISTA UCZESTNIKÓW IV MITINGU „KARPIARZE-MARTYNCE” 2016
1.Robert Maciejewski, Dariusz Urban ( Ran-Synchron Team)
2.Maciej Mazur, Bogusław Kuczyński, Mirosław Kuczyński (KGB)
3.Piotr Ciastoń + osoba ( Karp Team Wrocław)
4.Paweł Łączny, Jacek Sypniewski ( Elegance Carp Konin)
5.Radosław Buczyński, Piotr Pietraszewski ( Master Fish)
6.Mirosław Gawronek, Tomasz Steuer ( Team Czerwionka)
7.Adrian Radecki, Miron Zygmuntowicz ( Carp Team Nowe Miasto)
8.Andrzej Grochla, Marek Grochla
9.Łukasz Stachurski, Paulina Stachurska ,Waldemar Stachurski, Jolanta Stachurska ( Carp Group Oława)
10.Dariusz Musioł, Marek Biel ( Team Karp Koło 65 Zabrze Makoszowy)
11.Ireneusz Wszelaki, Filip Wszelaki
12.Robert Kwis, Barbara Kwis, Patryk i Maciej Kwis
13.Grzegorz Stachowicz, Zbigniew Kowalczyk (Lubiński Klub Karpiowy Carpiol)
14.Michał Strzelecki, Mateusz Strzelecki ( UnderCarp Team)
15.Arkadiusz Drzewiecki, Łukasz Tober ( Team Milanówek)
16.Piotr Musioł, Piotr Ciura (Rutecki Team)
17.Dariusz Kołtko, Arek Lesiak ( Biecka Grupa Karpiowa SAZAN)
18.Daniel Lisy, Rajmund Lisy ( SWK Opole)
19.Mirosław Żyśko, Wojciech Karolak ( Drink Team Carp Odolanów)
20.Łukasz Bielak, Ewelina Brzezińska (Team Milanówek)
21.Przemysław Markowski, Paweł Bujnowski ( No Name Carp Team)
22.Piotr Kamiński, Marcin Lechowicz
23.Dominik Suliński, Marcin Laszczyk, Jaś Suliński ( Team Drużyna Łowców)
24.Michał Piwowarski, Kamil Flaszczyński + team runnerzy ( Apple Planet Carp Team)
25.Dawid Kuzon, Andrzej Kuzon ( Carp Team Szymanowice)
26.Arkadiusz Janowicz, Sławomir Kałużny ( Carpshop Team)
27.Robert Stec, Daniel Nasypany ( Team Karpiowy Lubawka)
28.VIP
29.VIP
30.VIP
Rezerwa
1.Andrzej Fryga, Marek Skotnicki (Carp Team Halo)
2.Arkadiusz Konarski + osoba ( SWK Opole)
3.Tomasz Sokołowski, Remigiusz Mincger ( Dawkor Carp Team)
4.Michał Sibora, Brajan Sibora, Beata Sibora ( SIBIK Carp Team)
5.Arek Kmieczyński + osoba ( Elegance Carp Konin)
6.Dariusz Gajlzer, Adrianna Gajzler (FISKER VEJLE)
7.Piotr Morkowski, Jakub Morkowski ( Poznańska Grupa Karpiowa)
8.Damian Świdroń, Miłosz Pruchniewicz ( Carp Team Poznań)
9.Radosław Wojnarowski, Paweł Bladowski ( Polish Carp Team Adrenalina)



ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here