Spędzając kilka a nawet kilkanaście dni nad wodą każdy potrzebuje zjeść porządny posiłek. Często spotykając karpiarzy widzę że najczęściej spożywają kanapki i inne przekąski. Warto chodź raz dziennie na karpiowej zasiadce zjeść ciepły posiłek z prawdziwego zdarzenia.  Dlatego warto wyposażyć się w kuchenkę turystyczną, która będzie niezastąpiona na długich karpiowych zasiadkach. Dzięki niej będziemy mogli przygotowywać ciepłe posiłki oraz gotować pyszne potrawy. Każdy wie że wszystko nad wodą a szczególnie na zasiadkach karpiowych smakuje lepiej :).  Wybierając się na kilkudniową zasiadkę butla gazowa 5 kg + do tego palnik będzie najlepszym rozwiązaniem.

Firmy karpiowe posiadają w swojej ofercie również kuchenki karpiowe lecz nie oszukujmy się są dosyć drogie, lecz w praktyce zdają swój egzamin. Jak dla mnie butla gazowa z dobrym palnikiem jest wystarczająca.

kuchenka karpiowa

Kuchenki karpiowe oferowane przez firmy karpiowe są dosyć praktyczne, ponieważ są niewielkich rozmiarów i nie musimy zabierać dużej butli z gazem nad wodę. Tego typu kuchenki są zasilane wymiennymi wkładami z gazem. Są to nie wielkie praktyczne butelki z gazem. Gdy skończy nam się jedna to wkładamy drugą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy zabierać ze sobą nad wodę ciężkich butli gazowych.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here