Dziś na zbiorniku Dębowa rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym. Poniżej przedstawiamy listę zawodników, którzy startują w tych zawodach.

1. Mariusz Niedźwiecki + Mariusz Kwiatkowski „MPwWK-PCM 2015”

2. Jarosław Płochocki + Maciej Rejenciak „MPwWK-PCM 2015”

3. Paweł Strzelczyk + Tomasz Kocjan „MPwWK-PCM 2015”



4. Marcin Boś + Tomasz Piwek „Karp Śródleśny”

5. Artur Butyński + Robert Jakimiuk „Puchar Jeziora Lgiń Duży”

6. Artur Jagła + Adam Kostorz „Catch&Release 2015 Dębowa”

7. Mariusz Kowalski + Tomasz Sokołowski „Cypriniada Kaliska Szałe 2015”

8. Dawid Arlt + Tomasz Buchwald „II Otwarte Mistrzostwa Polski Polonii”

9. Krzysztof Wieczorek + Paweł Adamowicz „Zakończenie sezonu „Carpshop Lakes”

10. Stanisław Warzocha + Paweł Żak „I Puchar „Vimarco”

11. Jarosław Ulfig + Mariusz Grzegorczyk „I Puchar „Vimarco”

12. Robert Michalik + Artur Ciślak „I Puchar „Vimarco”

13. Karol Grzesik + Mateusz Stachurski „DUXON & FRIENDS 2016”

14. Jan Mioduszewski + Piotr Blaut „Majówka na Dębowej”

15. Dariusz Kruszewski + Ryszard Osmanowicz „Majówka na Dębowej”

16. Aleksander Kocoń + Tomasz Wojtas „Majówka na Dębowej”

17. Ireneusz Magdziak + Ryszard Buzała „Cypriniada Śląska”

18. Daniel Deska + Łukasz Woźniak „Rozpoczęcie sezonu z CARPSHOP. PL”

19. Marek Szpinda + Tomasz Spende „Zawody PFWK „Nowaki”

20. Kuba Pasoń + Marcin Ginter „Zawody PFWK „Nowaki”

21. Mariusz Żydek + Marcin Wałcerz „Zawody PFWK „Nowaki”

22. Łukasz Starzyk + Marcin Menżyk „Puchar Jet Fish”

23. Grzegorz Krzywicki + Wojciech Kędzierski „Puchar Jet Fish”

24. Hanna Krawczyk + Andrzej Krawczyk „III Puchar Carp World”

25. Bartłomiej Rogala + Piotr Potwora „Podkarpacki Miting Karpiowy”

26. Adam Wójcik + Dawid Dąbrowski „Big Fish Carpshop Lakes”

27. Andrzej Nowak + Bartek Nowak „VII Cypriniada Śródleśna z Karpikiem Opole”

28. Krzysztof Charmuszko + Andrzej Walczak „Manewry Klubów Karpiowych”

29. Grzegorz Stachowicz + Mirosław Rakuś „Manewry Klubów Karpiowych”

30. Artur Romanek + Marcin Glimos „Manewry Klubów Karpiowych”

31. Milan Pesout + Petr Pesout „Karpiowy Puchar Śląska”

32. Adrian Okła + Andrzej Okła „Puchar Ziemi Koneckiej”

33. Paweł Adamczyk + Grzegorz Ogierman „Zawody PFWK „Szmaragd”

34. Paweł Praca + Piotr Praca „Zawody PFWK „Szmaragd”

35. Michał Banasiak + Damian Gerc „IV Miting z Lubuskim Klubem Karpiowym”

36. Maciej Gorzelewski + Marek Wiatrowski „Cypriniada Maliny 2016”

37. Piotr Janusz + Artur Grajek „Puchar NG Polska”

38. Damian Szczepańczuk + Szymon Lisztwan „Carpland Cup 2016”

39. Marcin Antończak + Krzysztof Wawszczak „Carpland Cup 2016”

40. Winicjusz Białek + Bartosz Smoleń „II Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW”

41. Krzysztof Grzegorczyk + Michał Chudobiński „Trakker Cup”

42. Adrian Paluszkiewicz + Piotr Pupek „Karpiarze – Martynce 2016”

43. Piotr Jeżewski + Janusz Przymusik „Carpshop CUP 2016”

44. Zbigniew Kowalczyk + Piotr Stawarz „IX Mityng CarpPub”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here