Ekipa Shimano Tribal Poland w składzie Daniel Florczyk, Robert Wolak, Leszek Gulczyński i Marcin Bielawski postawili wybrać się na rozpoczęcie sezonu wędkarskiego 2015 do południowo-zachodniej Francji nad łowisko Rainbow nieopodal miasta Bordoux.

Chłopaki podzielili się na dwie ekipy:
1. Stanowisko nr 11 zajęli Robert Wolak z Marcinek Bielawskim
2. Stanowisko nr 16 zajęli Daniel Florczyk z Leszkiem Gluczyńskim.

stanowisko rainbow

stanowisko
Przez pierwsze 48 godzin żadna z ekip nie doczekała się żadnego brania ryby. Lecz przełom nadszedł po dwóch dobach nad Rainbow. Pierwsza ryba o wadze 26,10 kg zameldowała się na macie u Roberta Wolaka około godziny czwartej nad ranem po dwóch dobach oczekiwań.robert wolak karpfot.karp  o wadze 26,10 kg.

rainbow1

Ryba połakomiła się na Dynamite Hardened 48H 15 mm Red Amo plus Pop- up 15mm Red Amo. Zestaw bezpieczny, przypon Multi rig na  plecionce Sufix Balistic 35 lb.

Kolejnym szczęśliwym łowcą okazał się Daniel Floryczyk  ze stanowiska numer 16. Mirror Daniela ważył 21.80 kg połakomił się dokładnie na tą samą przynętę jaką stosował jego poprzednik Robert – była to Dynamite Hardened 48h 15 mm Red Amo plus popup 15mm Red Amo. Przypon Blow -out Rig hak VMC.

rainbow

fot.karp o wadze 21.80 kg

słońce

Zasiadka chłopaków z teamu Shimano Tribal Poland trwa do 10 stycznia mają jeszcze trochę czasu aby pokazać klasę – chociaż i tak już ją pokazali.
Czekamy na więcej ! Połamania chłopaki !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here