Firma Profess znana jest na rynku karpiowym z dobrej jakości kulek proteinowych,pelletów i innych karpiowych smakołyków. Jednak w ofercie firmy znajdziemy również wiele innych ciekawych produktów dla wędkarzy łowiących innymi metodami niż wędkarstwo karpiowe. Przyjrzyjmy się tym razem produktom, które są niezastąpione przy połowie leszczy podczas połowie feederem, ponieważ jak dobrze wiadomo nie samymi karpiami wędkarz żyje.

Zanęta Extra Leszcz 

Do produkcji tej zanęty zostały wykorzystane składniki najwyższej jakości. W składzie zanęty znajdziemy między innymi orzechy arachidowe, które bardzo podobnie jak większość komponentów zostały wyprażone aby zwiększyć atrakcyjność zanęty podczas jej pracy w łowisku.

zanęt na leszczaOglądają poniższą prezentację wideo poznacie cały zestaw produktów firmy Profess, które ułatwią Ci złowienie dużego leszcza. Zalecamy przygotować zanętę dokładnie tak samo jak w poniższym filmie używając do tego między innymi takich komponentów jak melasa, którą leszcze uwielbiają. Zanętę z powodzeniem można również zastosować do materiałów Pva przy połowie karpi.

Zachęcamy do Subskrybowania kanału firmy Profess. Subskrybując kanał już nigdy nie przegapisz nowych filmów i prezentacji wideo !

Całą ofertę firmy Profess znajdziesz na stronie producenta www.profess-fishing.pl . Asortyment firmy możesz zakupić w sklepie partnerskim www.carptravel.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here