Odpowiednio przygotowana zanęta to 70 % sukcesu podczas połowu ryb spokojnego żeru. Warto tutaj podkreślić że nasza zanęta wykorzystywana podczas łowienia powinna być przygotowana z dobrej jakości składników, które będą ściągały ryby w nasze łowisko, co oczywiście przełoży się na ilość naszych brań.
zanęta profess Wszystko co potrzebne znajdziecie w ofercie firmy Profess, która w swojej ofercie posiada szereg gotowych zanęt, które wystarczy nawilżyć wodą i są gotowe do łowienia.
p1
Na wielu akwenach ryby bardzo lubią pobierać zanęty z dodatkami takimi jak na przykład piernik lub kolendra, w której to właśnie leszcze się kochają. Profess w swojej ofercie posiada również całą serię komponentów i dodatków zanętowych z których to możemy stworzyć własną zanętę lub dopalić gotowy produkt i przygotować go pod konkretne łowisko.
Na poniższym filmie zobaczycie komponenty ukierunkowujące na poszczególne gatunki ryb i rodzaj wody oraz mieszanie zanęt bazowych z komponentami.

Zachęcamy do Subskrybowania kanału firmy Profess. Subskrybując kanał już nigdy nie przegapisz nowych filmów i prezentacji wideo !

Całą ofertę firmy Profess znajdziesz na stronie producenta www.profess-fishing.pl . Asortyment firmy możesz zakupić w sklepie partnerskim www.carptravel.pl .ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here