W lutym pisaliśmy o nowości of firmy Fox, którą jest rakieta Impact Spod. Pełen opis rakiety możecie przeczytać TUTAJ.

Firma Fox International na swoim facebookowym profilu poprzez opublikowanie oświadczenia poinformowała o zmianie premiery rakiety, czyli wypuszczenia nowości na rynek.

impact spod fox

Zgodnie z poprzednią datą Impact Spod miał pojawić się na rynku w czerwcu tego roku. Jednak pojawi się dopiero jesienią, ponieważ podczas testów rakiety zauważono mała wadę. Jak informuje firma Fox jest to niby 5 % całości, czyli rakieta jest dopracowana w 95 % jednak firma nie wypuści w czerwcu rakiety na rynek, ponieważ muszą dopracować ją do 100 %.fox impact spod rakieta

Firma Fox szanuje swoich klientów i mówią że ich klienci kupując sprzęt ich firmy są zadowoleni i cenią sobie tą firmę, ponieważ właśnie dlatego nie wypuszczą rakiety z małą wadę teraz tylko ją odpowiednio dopracują.

Słowa firmy Fox

„Bardzo przepraszamy za opóźnienie, ale chcemy do rąk klienta oddać produkt, który w stu procentach spełnia nasze rygorystyczne normy”.”

4 KOMENTARZE

  1. No i bardzo dobrze niech pracują żeby rakietka była solidna a nie żeby po jednym sezonie nadawała się do wyrzucenia choć jesyem trochę zawiedziony bo sam zamówiłem już ją bo mogli najpierw porządnie ją przetestować i sprawdzić a pózniej podać datę premiery hmmm no to czekam

    • Zbigniew, już możesz kupić w lepszych sklepach wędkarskich. Ja np w Fishpoincie w Krakowie zamówiłem 😉 (www fishpoint pl )

  2. Zbigniew, już możesz kupić w lepszych sklepach wędkarskich. Ja np w Fishpoincie w Krakowie zamówiłem 😉 (www fishpoint pl )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here