piątek, Czerwiec 22, 2018

Jrc brolly mk2

Home Forums SPRZĘT Namioty Jrc brolly mk2

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  Piotr 12 3 years, 3 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #15063

  Kolega Karpiarz

  CZOŁEM 🙂

  Zastanawiam się nad zakupem namiotu tak jak w temacie jrc brolly mk2 i piszę żebyście coś doradzili. Może ktoś z Was ma ten namiot ?

  Z góry dzięki za odp.

  Połamania i samych duuuuuuużych karpi 🙂

  #15064

  Karpomaniak

  Powiem Ci tak. Jeżeli chodzi o cenę to swoje kosztuje bo na rynku chodzi po 1,3 -1,4 tyś , jednak nie ma rewelacji jak dla mnie. Mam go drugi sezon i nie widzę w nim nic specjalnego. Lepiej kupić za mniejsze pieniądze  Trapera bo jakość troche gorsza ale kolega ma i mówię Wam że nie ma dużej różnicy.

  #15065

  Piotr 12

  Karpmaniak chyba nie widziałeś nigdy namiotu trapera podczas deszczu 🙂 Jeżeli ni masz narzuty to każdy namiot trapera przecieka na szwach. Mają  niedopracowane szwy, które przeciekają w każdych namiotach i to jest ich duża waga. Jak mówiłeś ogólnie są dobrej jakości z tym się zgodzę tylko przeciekają na szwach.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

NAJPOPULARNIEJSZE

SKLEP DNIA

Sklep zoologiczno – wędkarski NEON

O sklepie: Sklep zoologiczno-wędkarski Neon mieści się w Radomiu przy ulicy Wyścigowej 3k. W ofercie sklepu znajdziemy sprzęt wędkarski do takich metod połowu jak: wędkarstwo...

W poszukiwaniu karpi z Dzikiej Wody

W piękne czerwcowe popołudnie, podjeżdżam pod Natalię samochodem zapakowanym prawie po sam brzeg. Udajemy się na zarezerwowaną wcześniej miejscówkę na Dzikiej Wodzie. Piękna woda,...