Wędkarstwo Karpiowe bardzo szybko się rozwija w związku z tym firmy karpiowe produkują coraz to lepsze i wytrzymalsze wędziska, kołowrotki i inne akcesoria karpiowe. Niemiecka firma zaskoczyła Nas gadżetem, który wypuściła na rynek.

stolik 3

Ten niesamowity gadżet to muzyczny stolik o wymiarach 40 cm x 33 cm .Oryginalna nazwa produktu to TableBitch. Jak wiemy już z własnego doświadczenia, nad wodą bardzo często pada nam bateria w telefonie i innych sprzętach elektronicznych. Oczywiście na niektórych łowiskach komercyjnych  na stanowiskach mamy dostęp do prądu. Firma Bivybitch tworząc ten gadżet miała na myśli przede wszystkim możliwość ładowania telefonów komórkowych, tabletów, laptopów i innych sprzętów elektronicznych.W stoliku także jest wbudowane radio samochodowe z dwoma głośnikami o mocy 15 W.

stolik 1

Obudowa stolika została wykonana z bardzo wytrzymałego materiału, który nazywa się GFK. Do stolika możemy podłączyć jednocześnie cztery urządzenia. Pozwalają na to dwa gniazda zapalniczki samochodowej oraz dwa gniazda USB.

Nie musimy się martwić że stolik nam się rozładuje, ponieważ został wyposażony w diodowy wskaźnik poziomu akumulatorów. Akumulatory należy ładować 10 godzin, aby były w pełni naładowane, które pracują około 70 godzin.

Stolik posiada także energooszczędną funkcję to znaczy możemy korzystać z dwóch trybów pracy. Jeden tryb to pełna praca na dwóch akumulatorach. Natomiast drugi tryb to praca na jednym akumulatorze. Dzięki takiemu rozwiązaniu akumulatory będą pracowały znacznie dłużej na karpiowej zasiadce.

stolik 2

Koszt takiego gadżetu to około 280 EURO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here