Gdzie warto robić zakupy wędkarskie Online ?

0
1516

Od kilku lat internetowe sklepy wędkarskie zaczęły przejmować kontrolę na rynku wędkarskim. Według nas dzieje się to z kilku przyczyn.

Przede wszystkim ludzie zaufali zakupom przez internet, nawał młodszego społeczeństwa wchodzącego w szeregi wędkarstwa również podnosi statystyki. Należy zwrócić uwagę jednak na bardziej istotniejsze rzeczy. W sklepach internetowych występuje bardzo duża różnorodność towaru, który jest bardzo dobrze wyeksponowany. Opisy sprzętu, filmiki itp. są tak czytelne, że już teraz nie musimy ich dotykać by dobrać do siebie np. odpowiedni kij o idealnie pasującej krzywej ugięcia. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, którzy pracują min. przy doradzaniu w zakupach jest mało prawdopodobne, że kupicie coś “mało przydatnego”. Poza tym wiele sklepów korzysta z punktów lojalnościowych za zakupy oraz często zdarzają się MEGA promocje.

By zajrzeć w głąb funkcjonowania sklepu internetowego zgłosiliśmy się do jednego z najlepiej prosperujących sklepów wędkarskich w Polsce wedkarz.pro
Dzięki przychylności pana Piotra poznaliśmy kilka informacji na temat funkcjonowania internetowego sklepu wędkarskiego.

karpiarstwo.pl 
– Od jak dawna prowadzą państwo internetowy sklep wędkarski ?

wedkarz.pro
– Sklep prowadzimy już od 5 lat. W tym roku nasza strona przeszła dogłębną renowację i została odświeżona natomiast nasz magazyn wzbogacił się o kilkadziesiąt produktów różnych marek.

karpiarstwo.pl
– W czym się specjalizuje Wasz sklep, do jakich metod posiadacie sprzęt wędkarski ?

wedkarz.pro
– W sklepie można kupić sprzęt wędkarski do każdej metody. Posiadamy bardzo szeroką ofertę spinningową, gruntową, spławikową, method feeder oraz karpiową i sumową.

karpiarstwo.pl
– Co z metodą karpiową w wedkarz.pro ?

wedkarz.pro
– Oczywiście wraz z coraz większym zapotrzebowaniem rynku na sprzęt karpiowy sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę karpiową. U nas znajdziecie wędki, kołowrotki, akcesoria do budowania zestawów karpiowych, zanęty, silniki i wszystko co potrzebne dla każdego z Was. Gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości potwierdzone uznaniem wędkarzy na całym świecie.

karpiarstwo.pl 
– W jaki sposób pomagacie klientom w dokonywaniu zakupów ?

wedkarz.pro
– Na stronie mamy uruchomiony czat z konsultantem, który profesjonalnie doradza w zakupach. Kontakt klientów ze sklepem jest możliwy drogą mailową, telefoniczną oraz na czacie w godzinach od 8 do 16.

karpiarstwo.pl
– Jeśli prowadzicie państwo sklep internetowy to pewnie i wysyłacie paczki za granicę ?

wedkarz.pro
– Tak, tak to nie jest żart.  Prowadzimy wysyłkę na cały świat. Paczki są wysyłane w ciągu 24 godzin od zrealizowania zamówienia. Korzystamy z usług doświadczonych firm kurierskich aby zapewnić naszym klientom dogodne i bezpieczne warunki dostawy.

karpiarstwo.pl 
– Chcieliby państwo się czymś szczególnym pochwalić, co wyróżnia Was nad resztą konkurencji ?

wedkarz.pro 
– Naszą główną zaletą jest doświadczenie konsultantów oraz duża znajomość procesów logistycznych.

 

Przyglądając się zasadom jakie przyświecają w tymże sklepie online chcielibyśmy pójść o krok dalej.

Odwiedzając stronę internetową sklepu wedkarz.pro na pierwszy rzut dostrzegamy duże tło strony, które samo w sobie stanowi już logo sklepu. Wyżej widzimy pasek menu, z którego możemy przejść do każdej kategorii produktu jaka nas interesuje. Miła szata kolorystyczna interfejsu idealnie dopełnia całość. Wchodząc dalej, mamy pokazane miniaturki interesujących nas przedmiotów, dobre zdjęcie towaru znacznie ułatwia nam zakupy. Dokładny opis produktu plus możliwość konsultacji pozwala nam na jego idealny dobór.

Jeśli chodzi o politykę sprzedażową sklepu każdy zarejestrowany klient otrzymuje rabaty, jest to bardzo fajna sprawa bo czasem można upolować coś naprawdę fajnego w dobrej cenie. Na wyróżnienie zasługuje darmowa wysyłka, która zaczyna się od kwoty 299,99 zł oraz pomoc konsultantów na trzech liniach. 

W sklepie znajdziemy 20 000 produktów dostępnych od ręki. Jest to przeróżnego rodzaju sprzęt wędkarski od echosond, pontonów, silników po wędki, kołowrotki, przynęty. Zakupy w sklepie wedkarz.pro to sama przyjemność. Gwarancja jakości, łatwość w dobraniu odpowiedniego sprzętu, a także dyspozycyjność konsultantów sprawiają, że sklep jest godny polecenia każdemu szanującemu się wędkarzowi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here