Od wielu lat na rynku karpiowym czy to też innym dostępne są przeróżne pokrowce, których zadaniem jest ochrona naszego dobra, sprzętu na którym nam zależy. Jeśli chodzi o pokrowce spełniają one bardzo ważną rolę w naszym hoobby, jak sami dobrze wiecie wszystko kosztuje a tym bardziej sprzęt karpiowy, który wymaga sporych inwestycji. Pokrowce, torby nie tylko chronią ale także spełniają bardzo ważną rolę dotyczącą transportu naszego sprzętu. W świecie karpiarza nie mamy tylko pokrowców na wędki ale są to także pokrowce z przeznaczeniem na: łóżka, krzesła, wagi, stoliki wędkarskie, maty karpiowe, podbieraki, kołowrotki itp.

 

Pokrowiec na wędki nie tylko chroni nasze kije przed nieszczęsnym zarysowaniem, złamaniem podczas transportu w samochodzie czy to każdym innym przypadkiem uszkodzenia jakie może nastąpić z naszymi kijami ale także ułatwia transport całych wędzisk przygotowanych do łowienia już w domu.

POKROWCE NA WĘDKI – porównaj cenę

 

Jeśli ktoś transportuje oddzielnie swoje kije z kołowrotkami bardzo dobrą i przydatną sprawą są pokrowce na kołowrotki. Zabezpieczają one maszynki przed dostaniem się kurzu, piasku do środka dzięki czemu dobrze zadbasz o sprzęt, który będzie służył tobie na lata.

POKROWCE NA KOŁOWROTKI – porównaj cenę

 

Kolejnym ważnym pokrowcem jaki może nam się przydać jest pokrowiec na podbierak. Dobre podbieraki karpiowe zazwyczaj więcej kosztują, luzem zajmują sporo miejsca ich siatka może się plątać a sztyca złamać. Ponadto zapach od przewożonego podbieraka może być nie przyjemny w naszym samochodzie. Dlatego posiadanie pokrowca na podbierak może być istotne.

POKROWCE NA PODBIERAKI – porównaj cenę

 

Pokrowce na łóżka, krzesła będą wyglądały bardzo podobnie mogą się różnić jedynie rozmiarem. Wyobraźcie sobie, taki pokrowiec przydaje się bardzo dobrze w transporcie i zabezpiecza nasze łóżko przed zabrudzeniami, wilgocią itp.

POKROWCE NA ŁÓŻKA KARPIOWE – porównaj cenę

 

Pokrowce na przeróżne maty karpiowe itp. tak samo jak podbieraki chronią przed zapachem oraz umożliwiają lepszy, wygodniejszy transport maty. Wybierając taki pokrowiec zwracajmy uwagę aby materiał, z którego został wykonany nie był chłonny.

POKROWCE NA MATY KARPIOWE – porównaj cenę

 

Dosyć istotną rzeczą potrzebującą ochrony są wagi karpiowe, szczególnie to te z szybką, która często może ulec uszkodzeniu. Uszkodzić można ją nawet poprzez zarysowanie, wpływa to na estetykę np. podczas robienia zdjęć a co gorsza na stłuczenie owej szybki, zgubienia haka czy też innych nieprzewidywalnych wypadków.

POKROWCE NA WAGI KARPIOWE – porównaj cenę

Adam Strojkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here