Dotarła do nas potwierdzona informacja że ostatnio nad zbiornikiem Chańcza zaistniała nieciekawa sytuacja.Warto zwrócić uwagę na tych ludzi, ponieważ nie wiadomo jak się zachowują na innych wodach. Karpiarze z miejscowości Końskie wszystkie złowione ryby na swojej zasiadce przewozili na zbiornik komercyjny! Po prostu brak słów. Może wy kiedyś tak samo zaobserwowaliście taką sytuację i doradzicie co w takiej sytuacji można zrobić aby temu zapobiec. Nigdy nie sądziłem że karpiarze mogą robić takie rzeczy! Tego typu sytuacje to po prostu kradzież. Róbmy wszystko aby sytuacje tego typu nie miały miejsca w naszym Kraju. Swoje porady dotyczące tej sytuacji piszcie w poniższych komentarzach.

PS:Pisząc Karpiarze Złodziej nie chcieliśmy obrazić prawdziwych karpiarzy, którzy złowione ryby wypuszczają do wody, lecz mamy na myśli pseudo karpiarzy, który robią takie numery.

8 KOMENTARZE

  1. Witam to nie karpiarze tylko kłusownicy tym postem obrazasz prawdziwych karpiarzy prawdziwy karpiarz czerpie przyjemnosc z wycholowanej rybki i najwieksza jak jej zwraca wolnosc tak ja widze karpiarzy a jak widzisz take cos to sa od tego specjalne słuzby Pozdrawiam wszystkich karpiarzy

    • Nie obrażamy prawdziwych karpirzy, który wędkują z pasją. Zresztą napisaliśmy to w ostatnim zdaniu:)
      PS:Pisząc Karpiarze Złodziej nie chcieliśmy obrazić prawdziwych karpiarzy, którzy złowione ryby wypuszczają do wody, lecz mamy na myśli pseudo karpiarzy, który robią takie numery.

  2. Jest jedno proste rozwiązanie. Kiedys wbijano na pal, obcinano kończyny, wypalano znamiona. Nabić te bydlęta na pal, odciąć dłonie i wypalić na czole zlodziej. Bardzo proste.

  3. Tylko wysokie kary są w stanie powstrzymać tę plagę. Myślę że ustalając regulamin łowiska należałoby ustalić wysoką cenę za kg ryby zabranej niezgodnie z regulaminem. Tak bronią się łowiska komercyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here