W internecie,gazetach i innych źródłach są dostępne przepisy na kulki proteinowe z których samodzielnie możemy zrobić kulki domowym sposobem odpowiednio dodając składniki kulek proteinowych. Osoby, które nie robią sami kulek proteinowych z braku czasu lub po prostu nie lubią ich robić mogą zakupić gotowe w sklepach. Tym razem specjalnie dla Was firma Caperlan przedstawiła swoją ofertę dotyczącą kulek proteinowych. Zobaczcie poniższe propozycje.

Caperlan kulki proteinowe 14-20 mm 1 kg

kulki proteinowe z decatlonu

Kulki proteinowe Caperlan 1 kg posiadają w swoim składzie tłuszcze, które pobudzają apetyt ryb. Aromat zastosowany do produkcji kulek bardzo długo uwalnia się w wodzie wabiąc jednocześnie ryby w łowisko. Kulki są lekko strwane, dzięki czemu ryby wracają ponownie w nęcone miejsce i bardzo chętnie pobierają pokarm.

Dostępne warianty smakowe:

Wellmix,Squid,Kalmar,Scopex,Ananas,Krab,Truskawka,Ananas,Monster Crab,

ZOBACZDostępne również w opakowaniach 3 kg – zobacz w sklepie

—————————————————————————————————

Kulki proteinowe Caperlan Natural Boilie 1 kg 18 mm

kulki proteinowe caperlan

Kulki wykonane z naturalnych rybnych pokarmów takich jak ryby znajdą naturalnie w wodzie. Aromat serii tych kulek jest bardzo bliski naturalnego pożywieniu karpi.Kulki zawierają naturalne aminokwasy oraz zawartość protein i tłuszczów w tych kulkach jest zrównoważona. Nie zawierają chemicznych barwników i sztucznych aromatów. Występują w rozmiarze 18 mm i w następujących wariantach smakowych: kiełż/kalmar-mikropellet/małż/jedwabnik.

ZOBACZ Dostępne również w opakowaniach 3 kg – zobacz w sklepie

—————————————————————————————————

 

 

Opakowanie 10 kg pozwala na dłuższe nęcenie karpi. Kupując 10 kg kulek nie musimy się marwtić że nam ich braknie nad wodą. Kulki posiadają tłuszcze, które znacznie pobudzają apeyt ryb. Występując w trzech wariantach smakowych:truskawka,scopex,monster crab.

 

 

 

ZOBACZ

—————————————————————————————————Caperlan Kulki haczykowe 100 g 14-18 mm

kulki proteinowe pływające caperlan

Kulki w pojemnikach 100 gramowych dostępne są w dwóch rozmiarach 14 oraz 18 mm a także w kilku wariantach smakowych.

 

 

 

ZOBACZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here