Łowisko Leśniewo – Wielkopolska

0
1504

Jest to 5 ha zbiornik po kopalni żwiru, położony jest w Wielkopolsce tuż przy trasie S5 na wysokości miejscowości Łubowo. Dogodny dojazd do łowiska zapewnia asfaltowa droga, która prowadzi do miejscowości Leśniewo. Od trasy szybkiego ruchu oddzielają ją pola i pas drzew.

Zbiornik posiada zróżnicowaną linię brzegową, występują trzciny, tataraki. Głębokość waha się od 1m górek, po liczne dołki sięgające 4 m, jednak średnia głębokość wynosi ok 1,8 – 2 m co zapewnia rybą znakomite warunki.
Podczas ubiegłego roku zbiornik przeszedł zupełną metamorfozę: zostały usunięte zalegające górki, które otaczały zbiornik, została utwardzona droga i przygotowane skarpy.

Adres
Łowiska
34/3 Leśniewo Łubowo
Mailfantazybaits@interia.pl
Telefon kontaktowy888 372 711
Rezerwacja888 372 711
Dni otwarciaPn-N od 1maja
doba zaczyna się o 12:00 i kończy o 12 następnego dnia
Ilość stanowiskustalona wg. właściciela
Koszty licencji40 zł / doba
Strona wwwłowisko.lesniewo.pl

Ryby występujące w łowisku:

karpie, amury, jesiotry, karasie, płocie, liny, okonie, sandacze

Największe okazy:

karp 18,90 kg
amur 21 kg

 

Okazy złowiska

Mapa łowiska:

Galeria z łowiska

Dojazd:

Z drogi S5 zjeżdżamy zjazdem Łubowo, by na rondzie z miejscowości Fałkowo jechać w stronę Łubowo ( pierwszy zjazd z ronda). Tuż przed dojazdem do drugiego ronda z prawej stronu jest droga z drogowskazem do Leśniewa. Po przejeździe przez wiadukt nad drogą S5  z prawej strony zobaczymy ogrodzony zbiornik. Brama wjazdowa nad zbiornik znajduje się tuż przy skrzyżowaniu drogi asfaltowej z polną drogą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here