Kamera Water Wolf jest pierwszą kamerą na świecie przeznaczoną do filmowania pod wodą w rozdzielczości 720 p oraz 30 klatek na sekundę przy optymalnym świetle. Oficjalna prezentacja tego urządzenia odbyła się na targach Efttex w roku 2014 w Brukseli.Kamera pozwala nagrywać obraz nawet 100 m pod powierzchnią wody.

kamera 2

Tego typu kamerą możemy śmiało nagrywać filmy w wodach słonych jak i zarówno słodkich. Water Wolf rejestruje obraz automatycznie co 20 minut. Tego typu rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić miejsce na karpie pamięci. Koszta takiej kamery to około 100 funtów. Obecnie kamera nie jest jeszcze dostępna w Polsce, lecz niebawem będziemy mogli ją zakupić na Polskim rynku.

kamera 3

Gdy nasza bateria jest w pełni naładowana możemy nagrywać film, który trwa do czterech godzin. W dodatkowym wyposażeniu kamery znajdziemy stabilizatory, pozwalające na nagrywanie filmów w każdej sytuacji. Możemy także dokupić zestaw do montowanie kamery na wędkach, łodzi czy też pontonie.

1 KOMENTARZ

  1. […] O kamerze Water Wolf pisaliśmy już dawno. Teraz możecie zobaczyć jak wyglądają filmy zrealizowane właśnie tą kamerą. Na kanale producenta kamery Water Wolf pojawił się nowy film, który przedstawia podwodny świat. Karpie, prezentacje przynęt oraz wiele innych ciekawych podwodnych ujęć. Kto jeszcze z Was nie widziała kamery Water Wolf ani o niej nie słyszał to wszystkiego możecie dowiedzieć się czytając ten artykuł. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here