Rybomania Poznań-Relacja pierwszy dzień

1
1062

Pierwszy dzień targów wędkarskich Rybomania już za nami. Organizatorzy od samego początku mówili że tegoroczna poznańska Rybomania przejdzie do historii. Nie sądziliśmy jednak że aż tyle osób odwiedzi targi.

targi rybomania 2015

Dzisiejszy dzień przeszedł oczekiwania organizatorów targów. Tyle odwiedzających jeszcze nie było ! Podczas dzisiejszego dnia targów Rybomania odbywały się także panele dyskusyjne. Na głównej scenie, która znajdowała się na andresoli mogli zobaczyć następujące wydarzenia:

Bardzo wiele osób pojawiło się przy scenie głównej podczas rozdania Cyprinusów. Jak co roku Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego nagrodziła laureatów w 8 kategoriach. Oczywiście zarejestrowaliśmy wydarzenia z gali Cyprinusów, które możecie zobaczyć TU.

Organizatorzy “Meeteingu Karpiarze Martynce” mowa tutaj o Danielu Kruszynie i Piotrze Herainie , którzy podczas panelu dyskusyjnego opowiedzieli o akcji Karpiarze Marttynce. Wideo z panelu możecie zobaczyć TUTAJ.

Nie mogło oczywiście zabraknąć na Rybomani Polskiej drużyny, która zwyciężała w Word Carp Classic w 2014 roku. Mowa o Krzysztofie Charmuszko, Andrzeju Walczaku oraz Gabrielu Strarcu, którzy podczas trwania panelu dyskusyjnego opowiedzieli swoją historię oraz zdradzili jak zwyciężyć na WCC.

Wystawcy czyli wszelakie firmy wędkarskie pokazały się z najlepszej strony i zaprezentowały swoją ofertę zwiedzającym oraz pokazały nowości na rok 2015.

Na stoisku 4 Succes mogliśmy zobaczyć szeroką ofertę przynęt w skład której wchodziły kulki proteinowe, pellety oraz preparowane ziarna.

4 succes - Kopia - Kopia - Kopia

Każdy na pewno wybrał coś dla siebie z oferty 4 Succes’a

succes 4

Na stoisku Anacond’y mogliśmy zobaczyć zarówno bagaże jak i łóżka i inne niezbędne przedmioty do biwaku.

anaconda torby

Firma massive baits pokazała całą swoją ofertę, która głownie składała się z przynęt karrpiowych.

masiive bais

Zainteresowaniem cieszyło się także stoisko firmy GOLDFISH, która specjalizuje się w produkcji zanęt wędkarskich. Wiele wędkarzy twierdzi że w tej cenie nie ma lepszej zanęty na rynku. Właściciel firmy mówi że w przyszłości firma znacznie poszerz swój asortyment oraz oświadcza że wszystkie produkty są latami testowane nad polskimi oraz zagranicznymi wodami.To właśnie dzięki takim długim testom są bardzo skuteczne.

gold fish 1

Zobaczcie sami jak pracuje zanęta firmy GOLD FISH

gold fish zanęta

Warmuz Baits także zaprezentowali nowości, którymi głównie były kulki proteinowe.

warmuz baits

Na stoisku Warmuz Baits uwagę przyciągały także łódki zdalnie sterowane.

warmuz baits łódź

Na stoisku Baitbox tradycyjnie mogliśmy zobaczyć sprzęt z górnej półki. Zadowoleniem cieszyły się nowe wędki Sonika.

sonic

Duże stoisko miała także firma Nash Tackle, która zaprezentowała wszystkie akcesoria potrzebne do złowienia karpi od haczyka poprzez łóżka aż po namioty.’

nash sygnalizatory

Wędki Nasha też cieszyły się popularnością

nash wędki

Jutro kolejny dzień targów Rybomania. Śledźcie nas portal, ponieważ niebawem pojawi się relacja wideo z targów oraz wideo relacje z paneli dyskusyjnych!

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here