Trójwymiarowy obraz podwodny – StructureScan 3D

0
2816

StructureScan 3D umożliwia podgląd nie tylko samego dna w 3D ale także zobaczymy ryby oraz odczytamy strukturę dna. Urządzenie skanuje także podwodne tereny i obiekty skrywające ryby, wszystko po to aby utworzyć wysokiej rozdzielczości trójwymiarowy widok tego co znajduje się w zasięgu 180 stopni pod naszą łodzią. Dzięki temu wędkarze będą mogli określić rozmieszczenie ryb jak i obiektów w odniesieniu do ich łodzi. StructureScan 3D działa wyłącznie z wyświetlaczami serii HDS Gen.3

Użytkownik może odczytać scan 3D pod dowolnym kontem dzięki ScanTrack co umożliwia obracanie obrazem.

StructureScan 3D pomaga wędkarzom zobaczyć gdzie w odniesieniu od łodzi znajdują się ryby oraz podwodne przeszkody.

SelectScan automatycznie odszukuje ryby schowane w kryjówkach a unoszące się w toni – cele zaznacza kolorami, które kontrastują w wybranej palecie barw, co przyczynia się szybszej identyfikacji ryb.

Aby zapewnić możliwie najbardziej klarowne widoki SideScan, konstrukcję przetwornika Structure Scan 3D ulepszono przez zwiększenie ilości elementów w przetworniku, dzięki temu uzyskano lepszą zdolność odwzorowania. ukształtowanie pod powierzchnią można określić do 180m z prawej i lewej strony łodzi. StructureScan 3D dostarcza kilka widoków, uwzględniając ulepszone dwuwymiarowe DownScan Imaging oraz StructureScan HD.

Odniesienie skanowania Leading Edge zapewnia wyraźną graficzną ilustrację wiązek sonarowych, gdy przecinają się one z ukształtowaniem dna. Głębokość i zasięg ostatnio skanowanego obszaru są ukazywane jako kontrastowo pokolorowane wachlarzowo ukształtowane znaczniki, bezpośrednio pod łodzią.

Zobacz ja to działa w praktyce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here